خبرنگار هلندی: جهانبخش در لیگ جزیره ناموفق بود/قوچان نژاد بهترین فوتبالیست است

جهانبخش در لیگ جزیره ناموفق بود

به گزارش خبرگزاری رکا، به نقل از فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته اخیر اسامی 10 نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن آسیایی تاریخ لیگ برتر هلند را معرفی کرد. علیرضا جهانبخش، ستاره سابق آلمار و کنونی برایتون و رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق هیرنفین جزو این نامزدها بود.

در این راستا ژرون کاپتجیس، خبرنگار باتجربه نشریه «تلگراف» هلند در مصاحبه با سایت AFC درباره این نامزدها صحبت کرد. این روزنامه نگار هلندی درباره 2 بازیکن ایرانی، گفت: جهانبخش بازیکنی فوق العاده فنی است و از تماشا کردن بازی هایش لذت می برم.

او با رشد به این سطح رسید. هافبک ایرانی در طول سال ها بازی در لیگ هلند گام های رو به جلو را برداشت.

او در این سال ها گل های زیبای زیادی به ثمر رساند و پاس گل های زیادی داد. او مستحق انتقال به لیگ جزیره بود ولی به نظرم اصلا در این لیگ موفق نبوده است.

وی افزود: رضا قوچان نژاد نیز از پدیده های فوتبال است که در هلند بزرگ شده است. به همین خاطر من رضا را بیشتری هلندی می دانم. او به زبان ما صحبت می کند و در مدرسه های فوتبال هلند رشد کرده است. رضا واقعا یک ماشین گلزنی است.

او در محوطه جریمه عالی عمل می کند و در چندین فصل حضورش در لیگ هلند این توانایی اش را نشان داد. به نظرم رضا بهترین بازیکن فوتبال است.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code